Technológia E Ink

Technológia E Ink predstavuje alternatívu k papierovej knihe, ktorá ponúka ešte viac slobody pre milovníkov čítania. Efektívna spotreba energie, jednoduché používanie na slnku a bezpečnosť pre oči – všetky tieto funkcie garantujú ten najlepší komfort pri čítaní bez ohľadu na čas a miesto.

Podobnosť s papierom

Vďaka svojím optickým vlastnostiam je obrazovka E Ink nanajvýš podobná stránke klasickej knihy. Na zariadení s podporou E Ink môžete čítať hodiny bez toho, aby ste pocítili negatívne účinky. Presne tak, ako pri papierovej knihe.

Pocketbook-Paper-like


Bezpečnosť pre oči

V porovnaní so smartfónmi a tabletmi je čítanie na obrazovke E Ink šetrné k očiam. Používanie PocketBook je podobné čítaniu bežnej knihy: vďaka reflektívnym vlastnostiam obrazovky nebudete mať pocit unavených očí.

Pocketbook-Safe-for-eyes


1 nabitie – 1 mesiac

Nízka spotreba energie čítačky e-kníh znamená, že vám ju stačí nabíjať približne raz za mesiac. Môže za to výlučne obrazovka E Ink, pretože na udržanie obrazu po zobrazení na obrazovke nepotrebuje sústavné napájanie.

Pocketbook-1-charge-1-month


Žiadne odrazy na slnku

V porovnaní so zariadeniami s LCD obrazovkami, ktoré sú na slnku nepoužiteľné, sú reflektívne obrazovky E Ink na slnečnom svetle ešte čitateľnejšie.

Pocketbook-No-glares-in-the-sun


Široký uhol zobrazenia

Obrazovky E Ink poskytujú lepší komfort čítania v dôsledku maximálnych uhlov zobrazenia, ktoré sú rovnaké ako pri bežnej papierovej strane.

Pocketbook-Wide-viewing-angleAa HD