Reklamné filmové trháky od PocketBook: môžeme sa tešiť na novú sériu úžasných dobrodružstiev!

1. novembra 2021

Túto jeseň na YouTube uvidíme: netrpezlivo očakávanú reklamnú premiéru roka od PocketBook – štyri nové epizódy reklamnej série „Vo vašej čítačke PocketBook“, ktorá búra hranice medzi svetmi. Ešte viac dobrodružstiev, fantasy príbehov a ohromujúcich zvratov. Ale dávajte si pozor: nikdy neviete, kam vás nová stránka knihy zavedie!

V dobrých veciach treba pokračovať. A preto rok od premiéry prvých štyroch epizód PocketBook s radosťou uvádza druhú reklamnú sériu o úžasných svetoch, ktoré sa skrývajú za obalom každej knihy.

Nové značkové videá sú súčasťou masívnej kampane PocketBook zameranej na propagáciu čítania e-kníh na YouTube a sociálnych médiách. Kampaň je založená na myšlienke „Vo vašej čítačke PocketBook“, ktorá dáva do pozornosti tisíce úžasných svetov a hrdinov, s ktorými sa môžeme stretnúť v čítačke e-kníh PocketBook.

V prvej sérii sme unikli zloduchom spolu s tajným agentom a jeho neočakávaným partnerom, bavili sme sa na skvostnom plese, naučili sme sa lietať na metle a dostali sme sa do brlohu rozprávkovej príšery.

Druhá séria vás však ohromí ešte prekvapujúcejšími a úžasnejšími dobrodružstvami. Tak sa posaďte a užite si každú zo štyroch nových epizód:

Študentský horor

Tmavé chodby a točité schodiská ponurého viktoriánskeho sídla skrývajú mnoho tajomstiev. Takže, keď vidíme, ako sa vydesené dievča ženie preč od neznámeho nebezpečenstva, asi by sme sa mali poponáhľať a upaľovať s ňou. Hoci, kto nám zaručí, že za zamknutými dverami budeme v úplnom bezpečí?

Epická kúpeľová fantasy

Ak sa lesom potichu zakráda dokonca aj odvážny elf a trpaslík, tak sa neďaleko skrýva niečo strašidelné! Vydajte sa na nebezpečnú misiu s hrdinkou a jej tímom fantasy postavičiek, a možno vám pomôže sila sekery, luku a kúpeľňovej kefy!

Ležadlový western

Divoký západ rozhodne nie je miestom pre slabé povahy, pretože všetci vieme, ako sa tam riešili konflikty. Preto, keď sa hranie kariet nevyvíja dobre, hrdina bude musieť bleskurýchle zareagovať. Môžeme len dúfať, že bude mať v zbrani dostatok nábojov. Alebo opaľovacieho krému...

Švihácky rytier

Kto by sa nechcel stať rytierom? Každý stredoveký bojovník je za takúto poctu ochotný obetovať všetko. Všetko, ale nie dať sa ostrihať! Neveríte, že skvelý styling môže byť dôležitejší ako kráľ? Pozrite si video až do konca a možno sa postavíte na stranu nášho šviháckeho rytiera!

Pozrite si druhú vzrušujúcu reklamnú sériu od PocketBook, spomeňte si na zábavné epizódy prvej série, a nezabudnite si užiť YouTube hit, ktorým sa to všetko začalo – reklamné video v 360o formáte so Sherlockom, Drakulom a Snehovou kráľovnou, ktoré má už viac ako 15 miliónov pozretí.

V PocketBook na vás čakajú úžasné svety! Stačí otočiť stranu.

späť
Aa HD