Obrazovka E Ink Kaleido™ – nová farebná éra čítania e-kníh

3. augusta 2020

Technológie čítania e-kníh sa neustále inovujú. V roku 2020 bola na trh uvedená nová obrazovka E Ink Kaleido™, čo znamená, že vášniví čitatelia na celom svete si teraz môžu vychutnávať ešte inšpiratívnejšie a obsažnejšie čítanie. Sme si istí, že máte otázky týkajúce sa tejto novej obrazovky a jej výhod, a my vám na niektoré z nich s radosťou odpovieme!

Čo je účelom technológie Print Color ePaper?

Túto technológiu vyvinula spoločnosť E Ink Corporation, aby umožnila čítanie ilustrovaného farebného e-obsahu na obrazovke šetrnej k zraku – učebníc, vedeckých manuálov, príručiek, komiksov, detských kníh, beletrie a obchodnej literatúry.

S E Ink Kaleido™ sú farby, kresby, grafy a diagramy na obrazovke E Ink informatívnejšie. Používatelia môžu teraz čítať vzdelávacie alebo obchodné knihy bez toho, aby im unikli nejaké podstatné informácie. Vďaka farebnej obrazovke je čítanie na obrazovke E Ink ešte úplnejšie a pútavejšie.

Čo je obrazovka E Ink Kaleido™ a technológia Print Color ePaper?

Farebná obrazovka E Ink Kaleido™ spája klasický čiernobiely panel E Ink s technológiou Color Filter Array (CFA). To znamená, že na monochromatický panel E Ink sa aplikuje špeciálny RGB filter, ktorý umožňuje obrazovke E Ink Kaleido™ zobrazovať až 4096 farieb a odtieňov.

Obrazovka E Ink Kaleido™ ponúka optimálny výkon so zapnutým osvetlením.

Má E Ink Kaleido™ všetky výhody technológie E Ink?

Obrazovka E Ink Kaleido™ je šetrná k zraku a zachováva si všetky jedinečné vlastnosti displejov E Ink. Je bez odleskov, čo umožňuje pohodlné čítanie aj vonku. Je tiež energeticky účinná – všetky čítačky e-kníh E Ink využívajú energiu len pri otáčaní stránok a niektorých ďalších funkciách, napríklad osvetlení, vďaka čomu môžete čítať až jeden mesiac na jedno nabitie.

Zistite viac o farebnej čítačke e-kníh PocketBook, vybavenej obrazovkou E Ink Kaleido™!

späť
Aa HD