PocketBook Basic Lux 3: viac možností, väčší komfort

19. januára 2022

PocketBook uvádza čítačku e-kníh novej vstupnej úrovne s technológiou SMARTlight, dvojjadrovým procesorom a Wi-Fi modulom – teda funkciami, ktoré boli predtým k dispozícii len vo vyspelejších modeloch. Zariadenie zároveň zostáva čo najjednoduchšie a cenovo najdostupnejšie.

SMARTlight – viac než len osvetlenie

Možnosť zapnúť osvetlenie a čítať aj v úplnej tme je veľmi praktická. Technológia SMARTlight však prenáša komfort pri čítaní na úplne novú úroveň. Teraz môžete nastaviť nielen jas obrazovky, ale aj jej farebnú teplotu. So SMARTlight môžete na stránke pridať teplejší alebo chladnejší tón a predvoľby si uložiť, aby ste si ich mohli v budúcnosti rýchlo prepnúť.

Bezpečná obrazovka E Ink – najlepšia voľba na čítanie

Model PocketBook Basic Lux 3 je vybavený 6-palcovou obrazovkou E Ink Carta ™ s rozlíšením 758 × 1024. Toto zariadenie je pre zrak úplne bezpečné: vďaka technológii elektronického atramentu sa obrazovka čítačky e-kníh svojimi optickými charakteristikami približuje tlačenej strane. S PocketBook Basic Lux 3 si môžete užívať e-čítanie bez obmedzení – ani po dlhom čítaní nebudete mať pocit únavy očí. Obrazovka E Ink sa navyše na slnku neleskne, takže zariadenie je vynikajúce na čítanie vonku.

Wi-Fi a cloudové služby poskytujú ešte viac možností

Vďaka vybaveniu Wi-Fi modulom je čítačka PocketBook Basic Lux 3 ešte praktickejšia a užívateľsky prívetivejšia. Používatelia získajú rýchly prístup k značkovému kníhkupectvu a iným knižným platformám. A vďaka službe PocketBook Cloud a mobilnej aplikácii PocketBook Reader sa celá knižnica okamžite synchronizuje medzi čítačkou e-kníh a inými zariadeniami: smartfónom, tabletom, notebookom. Prístup na internet vám tiež umožňuje rýchlo si stiahnuť aktualizácie a niekoľkými kliknutiami preniesť knihy do čítačky e-kníh pomocou funkcie Send-to-PocketBook a služby Dropbox PocketBook.

Všetky najobľúbenejšie formáty

Táto čítačka e-kníh podporuje 21 formátov (17 knižných a 4 grafické), čo používateľom rozhodne uľahčuje život. Nemusíte tráviť množstvo času konvertovaním knihy z jedného formátu do druhého: PocketBook ľahko otvára súbory vo formáte DJVU, DOC, FB2, HTML, MOBI, RTF, TXT, JPEG, BMP, PNG a TIFF. A dokonca aj súbory EPUB a PDF s ochranou DRM.

Dvojjadrový procesor a slot na pamäťovú kartu

Nový dvojjadrový procesor a zdvojená RAM (512 MB) zvyšujú rýchlosť čítačky PocketBook Basic Lux 3 a umožňujú ešte plynulejšie otáčanie strán. Model je vybavený 8 GB zabudovanou pamäťou, a veľkosť úložného priestoru výrazne zvýši slot na doplnkovú pamäťovú kartu. Pamäť čítačky e-kníh postačuje na vytvorenie rozsiahlej elektronickej knižnice s tisíckami a tisíckami kníh. Model PocketBook Basic Lux 3 je navyše energeticky účinný a na rozdiel od tradičných čítačiek e-kníh dokáže fungovať až mesiac na jedno nabitie.

Kompaktnosť, ľahkosť, minimalizmus

Toto zariadenie váži len 155 g a rozmerovo je porovnateľné s malým poznámkovým blokom. To znamená, že vaša knižnica sa zmestí nielen do tašky či do batohu, ale aj do vrecka kabáta alebo bundy. Model PocketBook Basic Lux 3 je dostupný v čiernej farbe, ktorá sa hodí ku vkusnému a minimalistickému dizajnu tejto čítačky e-kníh.

PocketBook Basic Lux 3: funkčnosť a jednoduchosť pre príjemné e-čítanie.

späť
Aa HD