PocketBook Era je víťazom veľkého testu čítačiek e-kníh podľa Computer Bild

2. novembra 2022

Uznávaný nemecký časopis Computer Bild určil model PocketBook Era za jedného z dvoch víťazov svojho rozsiahleho testu čítačiek e-kníh. Je to ďalšia cena pre jednu z najlepších čítačiek e-kníh roku 2022!

Tentoraz sa testu, ktorý uskutočnil najväčší technologický časopis v nemeckom jazyku, zúčastnili traja výrobcovia, ktorých čítačky e-kníh patria k najobľúbenejším: PocketBook, Amazon a Tolino. Najlepšie skóre 1,8 a status víťaza získali naraz dva modely: PocketBook Era a Kindle Paperwhite. Okrem modelu Era odborníci testovali aj model PocketBook Color (úroveň 2,2) a PocketBook Touch Lux 5 (úroveň 2,5).

Víťazná čítačka e-kníh PocketBook Era zapôsobila na novinárov svojou všestrannosťou, najnovším displejom E Ink Carta 1200, dostupnosťou zvukových funkcií a rýchlym procesorom.

Vysoké hodnotenie a víťazstvo v testovaní takým vplyvným časopisom je ďalším dôkazom toho, že PocketBook Era v sebe spája najnovšie technológie a používateľom poskytuje nevídané príležitosti na e-čítanie. Preto je tento model najväčším bestsellerom roku 2022.

späť
Aa HD